dentist clinic

خدمات دندانپزشکی و بهترین کلینیک های دندانپزشکی(dentist clinic)

معرفی برترین پزشکان و مراکز درمانی و زیبایی
خواندن این متن 2 دقیقه زمان می برد
به این متن امتیاز دهید

خدمات دندانپزشکی و بهترین کلینیک های دندانپزشکی (dentist clinic)

خدمات دنداپزشکی یکی از چیزهای حساس درمانی می باشد که حتما باید به متخصص خوب مراجعه کرد. ما در این مطلب انواع خدمات دندانپزشکی را برای شما توضیح داده و کلینیک های دندانپزشکی استان ها را به تفکیک برای شما آورده ایم تا بتوانید با توجه به تجربه مراجعه کنندگان در کامنت ها و بر حسب مشکل بهترین دانپزشک و کلینیک را انتخاب و به آن مراجعه فرمایید.

ایمپلنت دندان (dentist clinic)

به تعریف کلینیک کلیوند، ایمپلنت ریشه دندان مصنوعی است که در فک جاگذاری شده و دندان مصنوعی بر روی آن قرار می گیرد و در مواقعی که یک دندان را از دست داده اید و می خواهید دندان مصنوعی را جایگزین آن کنید برای شما استفاده می گردد.

لمینت و روکش دندان (dentist clinic)

لمینت روکشی است که به صورت پوسته روی سطح جلویی دندان قرار تا عیوب دندان مانند: لک ها و ساییدگی ها و … را بپوشاند و ظاهری زیباتر به چهره شما دهد.

کامپوزیت (dentist clinic)

کامپوزیت یک ماده رزین همرنگ دندان است که دندانپزشک با آن حفره های ایجاد شده در دندان در اثر پوسیدگی را پر می کند و بر خلاف سایر درمان های زیبایی دندان کاملا برگشت پذیر است.

عصب کشی دندان (dentist clinic)

پالپ دندان عمقی ترین بخش از لایه های دندان است، که شامل: اعصاب، رگ های خونی، سلول ها و بافت های همبند است و وطیفه تامین مواد مغذی دندان را بر عهده دارد.

اگر پالپ دندان عفونت کند یا دچار پوسیدگی شود، دندانپزشک ممکن است عصب کشی را تشخیص دهد که در طی آن محتویات پالپ تخلیه و ضد عفونی گردیده و درون آن پر می شود. این مشکل با علائم دندان درد همراه است.

پر کردن دندان (dentist clinic)

اگر عفونت دندان، مینای دندان را تخریب کند، باعث ایجاد حفره در آن می شود، که این پوسیدگی سبب آسیب بیشتر به دندان می گردد.

برای جلوگیری از این آسیب دندان پزشک از روش پر کردن دندان استفاده می کند؛ به این صورت که حفره ایجاد شده را با یک ماده کامپوزیت همرنگ دندان پر می کند.

کشیدن دندان (dentist clinic)

گاهی یک دندان ممکن است شدیدا آسیب دیده باشه و با هیچ روشی قابل درمان نباشد که در این صورت دندانپزشک ناچار به کشیده آن می شود.

جراحی لثه (dentist clinic)

جراحی پیوند لثه یک روش دندانپزشکی برای درمان نازک شدن لثه یا تحلیل لثه است. پیوند لثه ریشه های دندان های در معرض دید را می پوشاند و به خط لثه شما حجم می دهد و سلامت کلی دهان را بهبود می بخشد. بهبودی معمولاً یک هفته تا دو هفته طول می کشد، اما ممکن است بیشتر طول بکشد. پیوند لثه میزان موفقیت خوبی دارد و می تواند خطر ابتلا به بیماری شدید لثه را کاهش دهد.


Warning: Attempt to read property “count” on null in /home/xckorbsq/public_html/wp-content/plugins/wp-magazine-modules-lite/includes/src/category-collection/layout-default/layout-default.php on line 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *